RUSSIAN ENGLISH
   

 Ürünlerinizin nihai teslim noktalarına ulaştırılmasında  ORION   Lojistik, size  güvenebileceğiniz bir ortaklık öneriyor.
        ORION Lojistik dağıtım ağı, eğitimli personeli ve 120 araçlık  modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Üretim noktanızdan  müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte, dinamik rotalarla çoklu nokta dağıtımı ve takibi mümkündür. Buna ilave  olarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda  mevcut araç sayısını arttırabilecek ve hizmetlerini çeşitlendirebilecek kapasiteye sahiptir.

 

*Uluslararası Kara Nakliyesi**
**Lojistik Servis**
**Grupaj Servisi**
**Depolama**

    Ayrıca Orion Lojistik Yaptığı Uluslararası Nakliyat hizmetleri başında; Bulgaristan - Romanya - Litvanya - Letonya - Estonya - Rusya - Finlandiya - İsveç - Norveç - Çek Cumhuriyeti - Almanya - Fransa - İspanya - Portekiz - Yunanistan ve tüm Avrupa'ya çalışmaktadır.

 

   ORION Lojistik  olarak size tüm teknolojik imkanları sunarak daha iyi hizmeti almanızı sağlamaya çalışıyoruz. Online formumuz ile  bize online olarak yük siparişi verebilir ve iletişim kurabilirsiniz...

NASIL YARDIM EDEBİLİRİZ ?

Firmamız ile özel iletişime geçmek için aşağıdaki numarayı aramanız yeterli ;


 
+90 212 854 10 04 - pbx

 

 
TURKIYE / ISTANBUL BULGARIA / RAZGRAD RUSSIA / MOSCOW FINLAND  / HELSINKI
Click for Istanbul, Turkey Forecast Click for Razgrad, Bulgaria Forecast Click for Moscow, Russia Forecast Click for Helsinki, Finland Forecast
Copyright 2009, ORION Logistics. Read Privacy Polity Terms and conditions